O značce MiDeer

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016. Dnes je MiDeer světově proslulá značka, která kombinuje hračky, umění, hry a vzdělávání. Jejím posláním je dát rodinám a dětem po celém světě příležitost hrát si a bavit se s jejich výrobky.

„Objevování, zábava, umění“ na tomto si značka zakládá. Z MiDeer dělají vše, co je v jejich silách, aby povzbudili děti k prozkoumávání nejvzdálenějších koutů jejich fantazie, aby mohly hrát zábavné hry a díky tomu mohly vyrůstat a tak se z nich stali lidé s vášní a dobrým estetickým úsudkem.

MiDeer je oddaný dosažení svého motta „DOBRÁ HRAČKA JE UMĚNÍ“. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji.

Ve značce kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

V MiDeer si cení každého jednotlivého dítěte, zachází s každým dítětem jako se semínkem, kterému se dostalo příležitosti růst. Na začátku návrhu je vždy zváženo, jak může hračka podpořit rozvoj dětí, a zajistit nejvyšší bezpečnost, netoxicitu a trvanlivost produktu pomocí nejpřísnějších standardů ve výrobě.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován. Všechny produkty společnosti MiDeer jsou vyrobeny za použití přírodních rostlinných barviv, tiskařských barev a dalších netoxických materiálů. Všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů. Přísná kontrola kvality chrání naše děti, aby si hrály bezpečně.

Pro značku pracují designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny, aby přenesli umění a krásu do hračkářského průmyslu a aby mohli pozorovat dětskou radost z hraní s jejich hračkami.