LEVEL UP! 04 - Motivy města - Puzzle

Kód: MD3148
Neohodnoceno
449 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
6.6.2023

Oceněná sada puzzle pro postupný vývoj dítěte.

LEVEL 04 pro pokročilé.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LEVEL UP! puzzle je vědecky navržená sada puzzle, která získala ocenění i na světové úrovni.

Tato sada puzzle obsahuje celkem 7 stupňů podle vývoje inteligence dětí ve věku 1-7 let, přičemž každý stupeň odpovídá dětem různého věku.

Pokročilý systém této skládačky se projevuje především ve třech aspektech. Za prvé, počet dílků začíná od 2 dílků a postupně se zvyšuje až na 252 dílků. Dále se mění dle složitosti ilustrace z obrázku zvířete na přírodní, městské a jiné výjevy a v nejvyšší složitosti na geografii světa, čímž se přiměřeně rozšiřuje rozsah dětského poznávání. A konečně i výtvarné ztvárnění ilustrace má různě úrovně.

Puzzle obsahuje celkem 3 skládačky s tématikou různých městských částí a lidí v nich se nacházejících. Skládačky obsahují od 54 po 88 dílků.

A to není vše. Součástí balení je i CERTIFIKÁT, kterým potvrzujete dle přiložené tabulky stupeň/LEVEL zkušeností dítěte. U certifikátu jsou přiloženy samolepky k tomu sloužící. Dosáhlo dítě úrovně pokročilý začátečník a chce se zlepšovat? Není problém-dle dosažené úrovně si najděte nejbližší těžší úroveň puzzle, objednejte a zítra už můžete trénovat.

Rozměry balení: 23 cm x 23 cm x 7,5 cm

Vhodné pro děti od 3,5 roku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzdělávací puzzle
Hmotnost: 1 kg
? Návod CZ/SK: ANO
? Počet dílků: 54, 70, 88

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
NajduZboží.cz