O společnosti

Kontakty

Provozovatel e-shopu

toySimply s.r.o.
(adresa provozovny) Pomezí 300, 569 71 Pomezí u Poličky
(adresa sídla) Budovatelů 257, 267 21 Tmaň

:    08053642

DIČ: CZ08053642

OBJEDNÁVKY, SKLAD

tel.: +420 737 202 088
e-mail:
 info@toysimply.cz


MARKETING, OBCHOD

tel.: +420 777 988 322
e-mail:
 dita.pryglova@toysimply.cz

V případě jakýkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na uvedených emailových adresách, jakmile to bude možné, ihned Vám odpovíme.

Upřednostňujeme mailovou komunikaci, bohužel ne vždy můžeme Váš hovor ihned vyřídit. Případně zašlete SMS, jakmile to bude možné, zkontaktujeme Vás.

Bankovní spojení

FIO: 2701611487/2010

Společnost zapsána Městským soudem v Praze,  oddíl C, vložka 312206

O značce MIDEER

 

 

logo web 

 

Značka Mideer patří k nastupující nové generaci výrobců hraček, které kladou důraz na design, kvalitu a původ hraček. Firma byla založena v roce 2016 v čínském Ningbo s myšlenkou vytvářet vzdělávací a smysluplné hračky v souladu s přírodou. Produkty MiDeer prodávají i v Číně, ale primárně jsou zaměřeny na západní trhy. Značku Mideer můžete najít v obchodech například v USA, Kanadě, Španělsku, Řecku a dalších státech po celém světě.

Značka MiDeer se zaměřuje svými produkty na děti ve věku od 1,5 roku až po děti školního věku. Všechny produkty mají kreativní uměleckou podobu s pohádkovými motivy, přírodou či vodním světem.

 

MD toys5 MD toys3 MD tyos2 MD toys4

 

Firma si na začátku uvědomovala, že vstupuje na trh hraček, kde, aby byla úspěšná, tak musí být něčím jedinečná, odlišná. Proto hned na začátku tým odborníků z oboru hraček vydefinoval směr a poslání značky MiDeer. A to, že cílem každé nové hračky je do hračky vložit hlubší smysl a být nejen hračkou, ale i pomůckou pro vzdělávání.

 

Na oficiálních stránkách značky Mideer je uvedeno, že DNA MiDeer je „Discover, fun, art“, což v překladu znamená „objevuj, bav se, tvoř“.

Proto, než se vyrobí každá nová hračka, tak tým produktových manažerů zvažuje, jak může každá hračka podpořit vývoj dítěte. Dále věnuje pozornost dětským potřebám, kde kombinují uměleckou kreativitu různých světových kultur. A není opomenuto ani na rozvoj inteligence u dětí dle věku při hraní s hračkou. Kombinují vzdělávání dětí ve výtvarném a hudebním umění, rozvíjení schopností dětí a jejich chápání krásy.

Značka MiDeer respektuje estetiku jako nejvyšší princip a veškeré návrhy jsou založeny na dětské psychologii a růstu.

 MD product2MD product4MD product4MD product5

Značka MiDeer, aby dostála všem svým posláním, tak potřebovala zajistit, že ve svém týmu produktových manažerů bude mít ty nejlepší. A tak složila tým odborníků v oblasti designu a umění z Řecka, Německa, Francie a Číny. Tento tým přináší do hračkářského průmyslu nové koncepty, které kombinují nekonečnou tvůrčí inspiraci a nejmodernější špičkové umění se smyslem pro podporu umění a individualitu dětí po celém světě. 

A značka MiDeer chce spolupracovat jen s těmi nejlepšími umělci, aby naší stále rostoucí rodině mohli nabízet jen hračky na mezinárodní umělecké špičce.

 

winner 2019

Značka MiDeer si plně uvědomuje současné globální problémy světa, a proto veškeré produkty jsou co nejvíce ekologické. Značka MiDeer pracuje v převážně většině hraček s přírodními materiály, a to především s dřevem.

Před zahájením výroby každé nové hračky se kontroluje nejen přínos hračky pro děti, ale i její kvalita, trvanlivost a bezpečnost. Vždy před spuštěním výroby se vyrobí vzorky, které procházejí pečlivou kontrolou a analýzou.

Všechny produkty společnosti MiDeer jsou vyráběny dle přísných standardů ve výrobě. Na potisk hraček se používá přírodní rostlinné barvivo. Dále všechny produkty podléhají evropským bezpečnostním normám a jsou k produktům vystaveny nezbytné certifikáty.

 

O nás

 

Firma toySimply s.r.o. byla založena v roce 2019. Celý příběh začal tím, že se podařilo vyjednat v lednu 2019 se značkou MiDeer exkluzivitu pro prodej hraček jejich značky pro ČR a SR.

logo3_1

V ten okamžik se začalo řešit nákup zboží, kolik, čeho v jakém množství. A s tím spojená i logistika a to, kde se bude zboží skladovat, jakou formou ho budeme prodávat, jak ho budeme expedovat a jaké dopravce na to využijeme.
A v neposlední řadě, kde na to vezmeme finance, jak to bude se založením firmy, účetnictvím DPH atd.
A při řešení všech těchto otázek došlo k propojení dvou osob a v březnu 2019 vznikla firma toySimply. 

 

logo-07 zmenšené

 

Cílem bylo mít v názvu hračku, protože to je pro nás to hlavní. Naším mottem a sloganem je: „Děti jsou naše radost a radost dětí, jsou jejich hračky“.

Pro firmu je důležité, že má dvě osoby z rozdílných oblastí, kde svým způsobem vyniká.

Jeden je odborník na znalost hračkářského trhu, má přehled o novinkách, zná se s lidmi z oboru.

A druhý je odborník na logistiku, na eshopy, na technické záležitosti spojené s tou službou.

Protože si uvědomujeme, že je podstatné mít výborný, designově krásný produkt v podobě hraček, ale k tomu i navázané dobré služby. Abyste Vy, naši zákazníci, byli spokojeni a vraceli se k nám.

Od založení firmy jsme následně řešili všechny oblasti k zahájení prodeje značky MiDeer. Po velkém zvažování jsme se nakonec rozhodli jít cestou vlastní logistiky. Po velkém hledání jsme si v dubnu 2019 pronajali sklad, který jsme začali připravovat pro naše potřeby.

V srpnu 2019 jsme přijmuli náš první 40´HC kontejner, který jsme naskladnili, zkontrolovali a mohli začít s prodejem.

sklad zmensenina

 

A tak jsme i v srpnu 2019 spustili svůj eshop pro prodej naším partnerům v segmentu B2B, tj. hlavně prodejcům hraček na eshopech. A v tom samém měsíci i expedovali první balíčky. A celkem do konce roku bylo více jak 300 zásilek.

 

eshopzm

 

Protože věříme naší značce a produktům, tak jsme se rozhodli, že chceme mít vlastní zázemí pro distribuci. V  květnu 2020 jsme koupili do našeho majetku sklad, který jsme měli v pronájmu. S tím jsme již dříve koupili i větší vozidlo na nezbytné převozy balíčků pro odvoz na depa dopravců.

A to nebylo vše. Chceme značce MiDeer pomoci více prorazit na českém trhu, proto jsme v květnu 2020 spustili zcela nový eshop, který je zaměřen na prodej koncovým uživatelům.

Na podzim roku 2020 jsme si prošli náročným obdobím, kdy došlo k výraznému nárůstu počtu objednávek. Toto období bylo pro všechny velmi náročné, ale zároveň bylo pro nás i motivující do dalšího období. Což byl i jeden z důvodů přípravy a zajištění nové pobočky ve městě Polička. Tímto chceme být více blízko svým zákazníkům. A zároveň i nadále zvyšovat úroveň nabízených služeb. Proto jsme spustili spolupráci i s firmou DPD a Zásilkovnou, kde díky výdejnímu místu očekáváme zrychlení expedice objednávek.

 

V roce 2021 jsme začali aktivně pracovat i na vylepšených marketingových akcích na sociálních sítích. A protože chceme stále růst, tak na podzim 2021 jsme spustili i eshopové stránky ve slovenštině pro naše slovenské zákazníky.

Konec roku 2021 se opět nesl v duchu zvýšeného počtu objednávek. Naší snahou a cílem bylo stále držet si kvalitu servisu, což díky spoustě kladných recenzí se nám podařilo.

Rok 2022 začal inventurou a jak dále. Naším cílem je stále více se zlepšovat, takže jsme podnikli kroky k zlepšení samotných produktů. A to tím, že jsme si pořídili vlastní fotokoutek, kde sami produkty fotíme. A nejen to, u produktů přikládáme i české návody k samotnému produktu. A pro tento rok počítáme s významným rozšířením portfolia produktů od značky Mideer.

NajduZboží.cz