Možnosti platby

 

Na Vás zákaznících nám záleží, proto Vám nabízíme typy plateb, které jsou v České republice nejrozšířenější a jsou nejčastěji používané mezi zákazníky.

V nabídce je jak nejrozšířenější platba dobírkou, tak stále rostoucí platba kartou nebo online

A co je pro nás prioritou? Dodat zboží Vám klientům včas, levně a bez poškození.

 

Popis služeb jednotlivých typů plateb:

 

PLATEBNÍ KARTOU ONLINE

 

platebni karta

Platby platební kartou online jsou stále více oblíbené mezi zákazníky. Jedná se o rychlou platbu, která je bezpečná. Aby bylo možné tuto možnost platby využít, tak musíte vlastnit platební kartu, která umožnuje platby na internetu. Pokud si nejste jisti, tak kontaktujte svou banku s dotazem na možnosti Vaší karty. Při platbě kartou je možné si zvolit, zda uložit/neuložit Vaše číslo platební karty. Pokud kartu neuložíte, tak budete muset zadávat její číslo při každém nákupu.

Pro Vaši bezpečnost se při platbě platební kartou zadává několik informací z platební karty. Pokud si nepamatujete veškeré údaje, je nutné mít kartu u sebe. Pro další zvýšení Vaší bezpečnosti systém odešle na Vaše telefonní číslo kontrolní číslo, které je nutno následně zadat pro dokončení platby.

Detailnější obecné informace naleznete ZDE.

 

DOBÍRKOU 

platba dobirkou

V dnešní době se jedná stále o jeden z častějších způsobů platby za zboží. 

Tato varianta platby znamená, že za objednané zboží platíte až v okamžiku předání zásilky. V tomto případě je možné hradit bud formou finanční hotovosti, popřípadě je možné platit platební kartou na terminálu doručovatele/výdejního místa. Jaká forma vlastní úhrady dobírky je možná, je závislá na druhu zvolené dopravy.

Více informací o možnostech platby naleznete ZDE.

 

 

BANKOVNÍM PŘEVODEM

platba prevodem

 Platba Bankovním převodem je zákazníky méně využívaná možnost platby. Důvodem je skutečnost, že při výběru tohoto typu platby je nezbytné počítat s delší dobou, než platba proběhne (zpravidla 1 až 2pracovní dny dle typu banky). Teprve až po připsání částky na účet dodavatele se začne objednávka expedovat.

Po dokončení objednávky jsou produkty rezervovány a zároveň v informačním emailu při dokončení objednávky jste požádáni o úhradu částky, včetně informace o čísle našeho účtu a čísla variabilního symbolu, který je nutno při platbě uvést. Součástí tohoto infoemailu je i QRkód, díky kterému můžete snadněji a rychleji vyplnit platební příkaz v internetovém bankovnictví nebo v mobilní bankovní aplikaci.

 

Číslo našeho účtu u Fio banky je: 2701611487/2010

 

Detailnější obecné informace naleznete ZDE.

 

 

 

NajduZboží.cz